Загальна кількість переглядів сторінки

неділя, 12 липня 2015 р.

Собор святих славних і всехвальних дванадцяти апостолів.
Тропар Собору свв. апостолів

Тропар, глас 8: На всю землю вийшло вістування ваше, святії, бо, прийнявши Духа у вогненних язиках, ви ідольську лесть спалили і мережею словес людей заблудлих зловили ви у віру, тому небеса повідають вашу славу, а створена вами основа сповіщає, і ми з ними кличемо в пам’ять вашу: Спаси, Боже, всіх нас, молитвами дванадцяти апостолів Твоїх.

Кондак, глас 2: Камінь Христос каменя віри нині прославляє світло, найзнаменитішого з учеників, і з Павлом увесь дванадцятичисленний собор. Їх пам’ять творячи з вірою, прославляємо Того, що їх прославив.
Молитва
Богообрані апостоли, найвищі учні Христові, омани викорінювачі й віри істинної насадителі, лікарі недужих душ наших, побідителі хресною зброєю всіх богопротивних супостатів та шукачі миру, яким сам Господь сказав: «Мир мій залишаю вам». Поможіть мені заступництвом вашим, щоб визволився я від усякої омани ворожої, зберігаючи передану вами віру православну, хоч і не маю ніяких добрих діл через неміч душі моєї, переможений війною плоти, світу й диявола. Неміч цю хіба вам дано вилікувати, як і перемогти всю силу ворожу та дарувати боговгодний мир. Сподобте мене цієї благодати, щоб у мирі возніс я руки мої з подякою до того, хто дав вам владу таку – хвалимого у святих своїх Христа Бога, якому і в житті цьому, й на Страшному Суді Його нехай буде і від мене, за вашими молитвами Ним рятованого, честь, слава і хвала, з безпочатковим Його Отцем і з пресвятим та одноістотним Духом на віки віків. Амінь.
http://ecumenicalcalendar.org.ua/2015/07/13/prayer/molitva-13-07
Молитва
О, святі Апостоли і ісповідники віри святої. Ми з щирими та відданими серцями молимося до вас, допоможіть, щоб ми витримали в доброму до кінця, щоб цю земну мандрівку ми прожили безгрішно та своїм життям стали милі Богу, щоб на нашому шляху не траплялися пастки диявола, які легко призводять до упадку. Допоможіть нам чути тільки голос Господа і не схилятися до земних похотей. Щоб ми, відкинувши все, шукали Царства Небесного і правди Його, а віднайшовши вірну стежину, ішли по ній до вічної нагороди в небі, щоб величали разом з вами Пресвяте і Величне Ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. 
Амінь
http://molytva.at.ua/index/akafist_do_soboru_dvanadcjati_apostoliv_khristovikh/0-325

Немає коментарів:

Дописати коментар